עד 30% הנחה על פריטים נבחרים והטבה למצטרפות חדשות ❤️🔥 משלוחים חינם 💌
Back to Stories
סטוריז

Best in class

Words by MARQE's team
The Trace Collective
TRACE COLLECTIVE- The Gathered Trousers
TRACE COLLECTIVE - The Zen Jeans

אופנה עם אחריות חברתית וסביבתית עומדת בשנים האחרונות במרכז פועלם של המותגים החמים והמדוברים בשוק. הבנה של הנזקים המצטברים של התעשייה המזהמת, שיכולה להיות גם לעתים נצלנית, מעצבת כיום את פני הזירה ואת הכוחות החשובים והמהפכניים שפועלים בה.

The Trace Collective הוא קולקטיב אופנה שנוסד על ידי המעצבת Antonia Halko כדי לשנות את חוקי המשחק – לגרום לנו לשאול איך, על ידי מי והיכן מיוצרים הבגדים שאנחנו לובשים. חווית הרכישה בקולקטיב האופנתי שונה לגמרי מהחוויה המקוונת אליה הורגלנו במשך שנים. למעשה, כל פריט שמוצע באתר מכיל פירוט דקדקני של החומרים, מקורות הייצור והעיצוב, פירוק מרכיבי התמחור השונים ובקיצור מוצג בשקיפות מלאה. המותג מציע בגדים בקווים נקיים לגברים ונשים העשויים מחומרים טבעיים. מתוך אמונה שאופנה היא דבר מעגלי, המותג מציע גם אפשרות של השכרת בגדים, אופציה פופולרית שצוברת תאוצה בשנים האחרונות ומקדמת את ההשפעה החברתית והאקולוגית המיטיבה של אופנה מעגלית.

Naditum
תיק של המותג NADITUM
תיק שחור של NADITUM

מאחורי מותג התיקים והאביזרים Naditum עומדת יזמית בשם מאלין ברנראות’ר – לאחר שסיימה לימודי עיצוב אופנה ועבדה בבתי אופנה יוקרתיים בצרפת ובגרמניה, היא החליטה להקים מותג עצמאי שמתמקד בהעצמה נשית, שקיפות והתחשבות בסביבה.

המותג מזוהה עם תיקים בעיצוב ייחודי המשלבים בין מלאכות יד מסורתיות לטכניקות ייצור מתקדמות וחדשניות. העיצובים מתמקדים בצרכיה של האישה המודרנית, הם בעלי שיק על-זמני ומגלמים רגישות פרקטית לנושאים כמו אחסון ורסטילי ועמידות. שקיפות מלאה והתחשבות בסביבה עומדים בבסיס המותג. התיקים מיוצרים בפורטוגל על ידי בעלי מלאכה בעבודת יד ועוברים תהליך עיבוד צמחי שהוא ארוך ויקר יותר אך הרבה יותר מתחשב בסביבה. העורות, הבטנות ואביזרי המתכת מגיעים כולם מבתי מלאכה איכותיים באיטליה כך ששרשרת הייצור חשופה בפני הלקוחה והיא יודעת בדיוק ממה היא מורכבת. המחשבה על כל פרט באה לידי ביטוי בתוצאה הסופית, תיקים מסוגננים ואלגנטיים שמגלמים גם בחירה מצפונית ומודעת יותר.

Pynablu
PYNABLU- VANILLA SKIRT
PYNABLU- ANIS TOP

המותג הברזילאי Pynablu נוסד מתוך רצון לחגוג ביטוי עצמי נשי קריאטיבי וייחודי. מאחורי המותג עומדת אנטונלה פרוג’יאלה (Frugiuele) – בוגרת לימודי אופנה, שיווק ופרסום שהחליטה להסתער על הזירה אופנתית ולהציע אלטרנטיבה אותנטית שחוגגת צבע, צורה וגזרות לא שגרתיות. סגנון המותג מייצג גישה רעננה וצעירה למלתחה המודרנית. למותג חנות פיזית הממוקמת בסאו פאולו שבברזיל ועיקר פעילותו הגלובלית מתבצעת דרך האתר המקוון.

whatsapp