עד 30% הנחה על פריטים נבחרים והטבה למצטרפות חדשות ❤️🔥 משלוחים חינם 💌
Back to Stories
סטוריז

אופנה וביטוי עצמי ב-2021

Words by Asaf Liberfroind

אסף ליברפרוינד, העומד מאחורי חשבון האינסטגרם המצליח @Thestreetvibe, הוא צלם אופנה ולייף סטייל שכבר שנים לוכד מבעד לעדשה מחודדת ומיוחדת את המגמות והזרמים ששולטים בעולם האופנה.

בימים שבשגרה הוא מחלק את זמנו בין תל-אביב לבירות האופנה הגדולות בעולם, שם הוא עסוק בתיעוד של שבועות האופנה המובילים, הדמויות המרכזיות שפועלות בהם ומשפיעניות האופנה הגדולות בעולם כמו פרניל טייסבק, לאוני האנה וג’ילדה אמברוסיו. ישבנו עם אסף, שלקח חלק חשוב בתיעוד ההשקה שלנו, לדבר על עתידה של תעשיית האופנה והמגמות שהולכת לעצב אותה.

"העתיד נמצא בזירות אופנה שמספקות חוויה מעצימה, חופשית וחזקה"

“אני סבור שבשנים הקרובות נראה התעצמות של שתי מגמות מובילות”, מפרט אסף, “צריכת האופנה בפלטפורמות האונליין הולכת לגדול באופן משמעותי ובמקביל חווית הרכישה של הלקוח הולכת להשתדרג עוד ועוד. מכיוון שחוויית הקניה הווירטואלית הפכה כיום לכל-כך משמעותית ומרכזית, המאבק על להיות במקום הנכון בזמן הנכון הפך לקריטי. היום, כל מותג – גדול, קטן או בינוני – חייב להיות לפחות עם נוכחות חלקית במרקט פלייס וליצר כמה שיותר תוכן איכותי. הרבה יותר קשה היום להיות ״זאב/ה בודד/ה״ גם אם מחזור המכירות שלך נפלא. בהסתכלות לטווח הארוך, הצורך לשמר את הנוכחות הנכונה בטיימינג הנכון יחייב מותגים מכל הסוגים והגדלים להיות במרקט פלייס כדי לקבל חשיפה ראויה, נוספת ומתמשכת”.

רונה לי שמעון מדגמנת מארק
רונה לי שמעון מדגמנת בגדי מעצבים שחור לבן

אלו פריטים יקבלו לדעתך בולטות בזירות הללו?
“אחת המגמות הבולטות ביותר היא חיפוש של אנשים אחר פריטי מעצבים איכותיים וייחודים שישתלבו עם פריטי הבייסיק שכבר יש לנו בארון. מגמה נוספת היא של פריטי בייסיק איכותיים שיוצרו בכמויות קטנות תוך מחשבה והקשבה רבה יותר לצרכים הלקוח או הלקוחה. אני מאמין שהתמהיל בארון העתידי יהיה מגוון יותר ויכלול גם פריטי מעצבים מזוהים בבירור וגם פריטי מעצבים שמשדרים ייחוד ומתבססים על ייצור מוגבל מחומרי גלם איכותיים – פריטים שלא יראו על חצי עיר”.

אתה מתמחה בצילום אופנת רחוב. אילו מראות ואנשים מושכים את העין שלך? איך אתה חושב שאפשר לשמר סגנון אישי ייחודי?
“אנשים מחפשים היום פריטים שיהיו מזוהים איתם ויקנו להם סוג של ייחוד ופחות עסוקים ב-“הייפ” שנוצר סביב הפריטים. בדיוק מהסיבה הזו אני חושב שהעתיד נמצא בזירות שמספקות חוויה מעצימה, חופשית וחזקה. אני חושב שמי שחי ונושם אופנה, משקיע יותר זמן ומחשבה במקומות בהם הוא מגלה, חוקר וגם מתאהב בפריטים חדשים. הבחירה במעצבים עצמאיים וקטנים או בחירה בפריטים שמגלמים ערכים ירוקים ומתחשבים בסביבה הופכת לחשובה בתהליך קבלת ההחלטות. כל המסע האופנתי הופך בעצם לכמה שיותר אישי – מהמקום בו אתה בוחר לחפש את הדברים שאתה לובש ועד נקודת הקצה שהיא האופן שבו אתה לובש בסופו של דבר את הבחירות שלך”.

אסף ליברפרוינד - אופנת רחוב
whatsapp